Neden Katılmalısınız?

NEDEN KATILMALISINIZ?

  • TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi boyunca savunma sanayii alanındaki müşteriler, kamu kuruluşlarının yetkilileri, ana yüklenici ve alt yüklenici konumundaki firmaların temsilcileri, sektörel kümelenmelerin yönetici ve üyeleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından ziyaret edilerek doğrudan görüşme imkanı yakalayın!
  • Savunma sanayii alanında Ar-Ge, üretim ve teknoloji geliştirme faaliyetleri gösteren 1000’e yakın firma/kurum/akademi temsilcisiyle bir araya gelin!
  • Geniş katılımcı profiliyle savunma sanayii ve siber güvenlik ağınızı geliştirme imkanı bulun!
  • En yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitlenize kolaylıkla gösterin!
  • Müşteri analizi yaparak, yeni iş fırsatları yakalayın!

KİMLER KATILMALI?

TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’ne, strateji, plan ve politika belirleyiciler, ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, savunma sanayii ve siber güvenlik alanında ana yüklenici ve alt yüklenici olarak faaliyet gösteren büyük, orta ve küçük ölçekli firmaların yöneticileri, karar vericileri, uzmanları ve diğer profesyonelleri, ulusal kümelenmeler ve üyeleri, ulusal ve uluslararası Ar-Ge faaliyetlerine ve üniversite-sanayi iş birliğine katkı sağlamak isteyen akademisyenler ve araştırmacılar, savunma sanayiine ilgi duyan ve kendisini bu alanda geliştirmek isteyen öğrenciler katılmalıdır.